Více o mně

Kdo jsem? Jsem Lenka, romantik tělem i duší, většinu času bláznivá, stále infantilní (18 už mi bylo), málokdy vážná s touhou každý den vykouzlit někomu úsměv na tváři a udělat den výjimečný. Stále ještě věřím v dobro a pohádkám.

„Je mnohem důležitější dotknout se lidí, než tlačítka spouště“

Fotit jsem se rozhodla při svém zahraničním pobytu na Maltě. Poznala jsem partu kreativců, kteří mě doslova donutili zjistit co miluji a dát do toho celé srdce. Nikdy jsem si nedokázala představit, že budu jednou fotit svatby, moje první nevěsta mě doslova přemlouvala, abych jim svatbu nafotila. Dodnes jsem jí nesmírně vděčná, protože díky ní jsem našla sama sebe. Teď mám práci snů. Sledovat štěstí druhých a ještě pro ně tyto chvíle zaznamenávat je podle mě jedna z nejúžasnějších „zaměstnání“

Fakta:

  1. Miluji západ & východ slunce, nejlépe se ráno probudit, otevřít stan, uvařit kafíčko a otevřít Monte od Zotta (ne, neplatí mi za reklamu)
  2. Miluji cestování, nejlépe to spontánní, když v 11 večer ukecáváte recepční v kempu, ať vám nechají alespoň metr čtverečný na přespání
  3. Miluju zvířata, hlavně tu mojí psí blondsku Ebbie. Určitě nenechávejte své domáci mazlíky doma!
  4. Místo filmů často sleduji svatební videa, doufám, že to není nějaká úchylka, možná bych to nazvala obsese cízího štěstí.
  5. Nesnáším melouny, tu zeleninu samozřejmě
  6. Nesplnitelný sen? vykoupat se v kinder schoko bons a všechny sníst!
  7. Vysněný cestovatelský cíl: Filipíny, Madeira, Slovinsko, Švýcarsko, Sicílie, Irsko, Island, Norsko, Švédsko, Nový Zéland, Austrálie, Karibik. Možná bude lepší, když nakreslím mapu světa.
  8. Miluju hory! moje srdcovka jsou samozřejmě ty Krušné, ale Krkonoše, Jizerky, Alpy, Vůbec by mi nevadila roubenka na kopci ve všech lokalitách.
  9. Jsem snowboardistka, nejvíc času trávím na chirurgii
  10. Miluji tanec a taneční filmy. Tancovat neumím.